"Wprowadzenie do aromaterapii”- wykład Bogusławy Groszek założycielki marki AROMATARIUS - Targi Ezoteryczne

Aktualności

21
kw.

„Wprowadzenie do aromaterapii”- wykład Bogusławy Groszek założycielki marki AROMATARIUS

Bogusława Groszek to dyplomowana naturoterapeutka, aromaterapeutka, zajmuję się ziołolecznictwem, biorezonansem, ustawieniami wg. Berta Hellingera oraz psychobiologią. Swoją wiedzę zdobywała w Polsce i w Belgi. Dzięki zebraniu szeroko pojętej wiedzy stworzyła sklep AROMATARIUS.pl, który oferuje najwyższej jakości olejki eteryczne i inne własnoręcznie skomponowane substancje znajdujące zastosowanie w życiu codziennym. Firma oferuje niekonwencjonalne i zarazem alternatywne sposoby terapii wielu dolegliwości za pomocą naturalnych mieszanek roślinnych popartych nie tylko niską ceną produktów, ale również wysoką jakością świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja dotycząca zagadnień terapii alternatywnych pozwala na dobór najlepszych produktów w oferowanych wyrobach. Dostępne na stronie internetowej kursy opracowane przez Boguslawa Groszek na podstawie kilkuletniej nauki oraz pracy zawodowej w gabinecie na stanowisku neuroterapeuty i aromaterapeuty stanowią cenne źródło informacji.

W trakcie targów Aromatarius zaprezentujemy olejki eterycznedomowe aparaty bioreozonansowe zapper pro oraz aparat biorezonansowy NLS Metatron. System diagnostyki nieliniowej NLS to jeden z najbardziej wysoko rozwiniętych, nowoczesnych technologii  medycznych, oparty na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywych. NLS daje możliwość otrzymania najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych objawach zachorowań  również onkologicznych, co nie jest możliwe przy zastosowaniu jakichkolwiek innych metod badań takich jak: USG, rentgen, tomografia komputerowa. Na stoisku Aromatarius będzie można dokonać krótkich analiz tym unikalnym aparatem. Dla wszystkich odwiedzających stoisko firma przygotowała 10% RABAT na wszystkie produkty będące w sprzedaży podczas targów – strefa wystawiennicza – stoisko nr 68.

Zapraszam również na wykład Bogusławy Groszek „Wprowadzenie do aromaterapii”, w którym opowie o podstawach tej dziedziny, o tym o czym należy bezwzględnie pamiętać i jakie należy zachować podstawowe zasady w czasie stosowania olejków eterycznych. Specjalistka przedstawi i omówi kilka najczęściej stosowanych olejków eterycznych. Sala wykładowa PGE Narodowego – sobota godz. 14:30

Leave a Reply