Stwórz własną mandale w strefie Mandala Art. Zapraszamy na kojące warsztaty Agnieszki Foręnc - artystki obdarzonej jasnowidzeniem, pełnej kolorów, emocji i wrażliwości. - Targi Ezoteryczne

Aktualności

12
mj.

Stwórz własną mandale w strefie Mandala Art. Zapraszamy na kojące warsztaty Agnieszki Foręnc – artystki obdarzonej jasnowidzeniem, pełnej kolorów, emocji i wrażliwości.

Podróżuje po tym świecie od 39lat. Wszechświat przygotował dla mnie szczególną, bo artystyczną drogę. Pełną kolorów, emocji, wrażliwości. Żebym była silna w swojej drodze, obdarowano mnie intuicją i jasnowidzeniem.W trakcie zdobywania doświadczenia życiowego, nauczyłam się że ze wszystkich dróg, które są nam dane do wyboru, zawsze warto wybierać ścieżkę Bezwarunkowej Miłości ♥️.

Chociaż na początku wydawało mi się, że ta  droga jest bardzo rzadko uczęszczana, teraz widzę na niej coraz więcej podróżników.

Zapraszam więc i Ciebie, zajrzyj do mojego Świata Mandal. Obrazów, które stają się artystycznym zapisem mojej medytacji/modlitwy w twojej Intencji. W tej krainie, znajdziesz też przedmioty codziennego użytku, ale pokryte warstwą miłości. (Szkatułki, dzienniki wdzięczności, etui na okulary).

Jeśli jesteś podróżnikiem gotowym na przygody w strefie MANDALA ART, będziesz miał/a okazję stworzyć własną Mandalę, lub sprawdzić jak kojąco działa na Ciebie kolorowanie przygotowanych Mandal.

Opowiem też Tobie, jak formułować magiczne zaklęcia, które zmieniają twoje życie. Zaklęcie to może mieć wiele postaci a powszechnie nazywa się je INTENCJĄ ♥️. Zapraszam Cię z otwartym sercem, ciepłym uśmiechem, zatrzymaj się chociaż na chwilę aby wymienić pełne uznania spojrzenie….kto wie,  może mieliśmy się już okazję poznać 🙏w poprzednim wcieleniu 🙏. Agnieszka Foręc.