Magiczny facepainting i bodypainting, zmywalne tatuaże, glitter tattoo, henna tatoo dla dzieci i dorosłych. Wprowadź się w mistyczny nastrój i daj się ponieść fantazji. - Targi Ezoteryczne

Aktualności

17
mj.

Magiczny facepainting i bodypainting, zmywalne tatuaże, glitter tattoo, henna tatoo dla dzieci i dorosłych. Wprowadź się w mistyczny nastrój i daj się ponieść fantazji.

Odkąd  sięgam  pamięcią,  moje  życie było  związane  ze  sztukami pięknymi, gdyż  pochodzę  z rodziny  artystycznej. Moje dzieciństwo i czas dorastania upłynęły w drewnianej, zabytkowej leśniczówce, w malowniczym miejscu Polski – Mięćmierzu koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Połączenie dzikiej natury, w której wzrastałam, z krajobrazem miasta, w którym żyję i tworzę, znacząco wpłynęło na moją percepcję świata oraz ukształtowało moją osobowość artystyczną. Ukończyłam Studium Projektowania Mody i Stylizacji w Warszawie oraz Aero High School (stypendium w Danii).

Projektowanie  mody i charakteryzacja  jest  moją  wielką  pasją.  Obecnie  realizuję  się najczęściej  jako  twórca  w  dziedzinie  malarstwa,  ilustracji, fotografii, scenografii, teatrze, dekoracji ściennej. Dodatkowo zajmuję się również dekoracją mebli, body paintingiem oraz udzielam lekcji rysunku i malarstwa. Od wielu lat propaguję ziołolecznictwo, które stały się częścią  mojego  stylu  życia  i  odżywiania. Poza aspektem artystycznym i spełnianiu się, bodypainting i malowanie twarzy dzieci oraz dorosłych, daje mi dużo radości ze względu na ekspresję i ekscytację pomalowanych osób i innych zaciekawionych tym ludzi. Wielokrotnie miałam przyjemność widzieć ten efekt po pomalowaniu muzyków, tancerzy, obsługi imprez… Podczas malowania wchodzę w mistyczny nastrój, który emanuje później z moich prac. Zarówno podczas wspomnianego wcześniej malowania ludzkich twarzy i ich ciał, a zwłaszcza, podczas tworzenia ulubionej przeze mnie aktywności artystycznej – tworzenia mandal wypełnionych mocą intencji: miłości, obfitości, dobrobytu, harmonii, uzdrawiania, energii świata oraz natury…

Na targach zapraszam do strefy ŚWIT DLA ZDROWIA – Radosław Świt na magiczny facepainting i bodypainting, zmywalne tatuaże, glitter tattoo, henna tatoo dla dzieci i dorosłych. Pracuje wyłącznie na atestowanych i bezpiecznych farbach. Aby je zmyć, wystarczy woda z mydłem.

Ann Es Art Design – Anna Dominika Strzępek tel. 514 320 433