Zapraszamy do strefy pełnej pozytywnej energii, radości, relaksu i atrakcji "ŚWIT DLA ZDROWIA" - Radosław Świt. Prezentacja ok. 40 instrumentów etno, warsztaty, masaże, koncerty relaksacyjne... - Targi Ezoteryczne

Aktualności

24
mj.

Zapraszamy do strefy pełnej pozytywnej energii, radości, relaksu i atrakcji „ŚWIT DLA ZDROWIA” – Radosław Świt. Prezentacja ok. 40 instrumentów etno, warsztaty, masaże, koncerty relaksacyjne…

Wszystkich chcących zrelaksować się zapraszamy do strefy ŚWIT DLA ZDROWIA. Dostępne dla Was będą liczne instrumenty do grania i masowania się indywidualnie jak również w parach. Chętni będą mogli zagrać na wybranych instrumentach. W przestrzeni ŚWITA DLA ZDOWIA  głęboko odpoczniesz, doświadczysz dotyku kojącymi wibracjami mis, bębnów,  gongów i wielu innych – poznasz podstawy ich używania. 

Codziennie o godz. 17:00 Radosław Świt zagra koncert na 25 instrumentach.

(Uprzejmie prosimy o zabranie na koncert swoich karimat, kocy.)

Zapraszamy do strefy Świt dla Zdrowia na:

– relaks na materacach (z racji ograniczonej liczby materacy prosimy o zabranie własnych karimat i małych poduszek)

– oddziaływanie wzajemnie na siebie instrumentami relaksacyjnymi i transowymi

– krótkie lekcje gry na instrumentach

– prezentacja instrumentów powstających w pracowni

– prezentacje warsztatów Ośrodek Radochata

– prezentacja poezji haiku Joanna Kożan Łazor w niedzielę godz. 14:00

– prezentacje warsztatów Ośrodka Narnia Temple of spirit z Józefowa

– magiczny facepainting i bodypainting, zmywalne tatuaże, glitter tattoo, henna tatoo dla dzieci i dorosłych Ann Es

– specjalna oferta promocyjna dla gości targów od Normobaria Wilanów

Nazywam się Radosław Świt. Przybędę na targi z pełną „przestrzenią uniesień” gongi, misy, bębny, kużnia krocząca itp.- ok. 40 instrumentów etno.

Zapraszam w podróże niewerbalne, czucie Ja, muzykę, własne tworzenie instrumentów, bębnów, gongów, mis himalajskich i innych. Praktykę realizuję w naszym pięknym kraju, oraz w ośrodku „Radochata”.

Dlaczego to robię? Robię to, gdyż cenię sobie życie wśród wspaniałych ludzi, którzy otwierają się na świadomość wysokich Uczuć.

O mnie :

Fascynuje mnie samo życie oraz możliwość jego doświadczania. Pasjonują mnie ludzie, którzy niosą możliwość dzielenia się sobą, współpracy oraz poznania wielu tez. Wieloletnia praktyka tai chi i medytacji uwypukliła mi wybór drogi przez niesienie „pozytywnych wibracji” również muzycznych. Przyjęcie za swoją misję rozwoju świadomości, zaowocowało chęcią dzielenia się i promocją technik autogennych.              Od 2015 roku prowadzę zespół inicjatyw „Świt dla Zdrowia” oraz ośrodek „Radochata”.

Misja:

Moim celem jest propagowanie wysokich uczuć, ciągłe uczenie się Siebie, zgłębianie prawdy, wymiana czucia i wiedzy między Nami, oraz dzielenie się technikami wzmacniającymi rozwój serca, umysłu i zdrowia. W prowadzeniu takiej praktyki pomaga mi rzemiosło i muzyka.

Intencje:

Moją intencją jest niesienie Radości i Pokoju dla nas wszystkich.

Serdecznie zapraszam na:

–    Koncerty relaksacyjne indywidualne i grupowe, puje wielogongowe, masaż dźwiękiem, spotkania muzyczne z dziećmi.

–    Integracyjne warsztaty ruchowo muzyczne dla firm i ośrodków mające na celu radykalne obniżenie stresu i zrelaksowanie uczestników.

–    Liczne, odstresowujące warsztaty i zajęcia w pracowni rzemieślniczej.

–    Tematyczne imprezy i spotkania dźwiękowe również w ogrodzie i na łonie przyrody.

–  Warsztaty permakulturowej uprawy warzyw, w ziemi,  na ścianach, dachach, pod sufitami w pojemnikach wtórnych itp.

–   Praktykę rozwoju talentów  „Błękitna Laguna Moc Obfitości„                          

 –  Zajęcia tai chi (ćwiczę ponad 15 lat)

– Noclegi ceremonialne dla par i ludzi indywidualnych przez Airnb.

–  Borowa esencja przestrzeni – cykl spotkań z technikami surwiwal i preppers do użycia w przyrodzie lub w sytuacjach krytycznych.                                                                                                                            – Spotkania koncertowe z deprywacją – 10 lub 24 godziny w pełnej ciemności, bez jedzenia i picia.

– Koncerty i spotkania warsztatowe głęboko Cię rozluźnią.  

– Całkowicie i natychmiast odpoczniesz od standardowej tak zwanej „rzeczywistości”

 Można u mnie zamówić lub osobiście wykonać instrumenty robione ręcznie, bębny pierwotne, gongi, misy, dzwony do tworzenia muzyki i dla celów terapeutycznych, grające rogi i wiele innych instrumentów.                                                                                                                       

Zapraszam do udziału w warsztatach i na zwiedzanie ośrodka „Radochata”, sali relaksacyjnej, kuźni, pracowni ręcznego wykonywania instrumentów dawnych oraz „Żywego Muzeum Instrumentów” (w ramach zwiedzania żywego muzeum udostępniam dzieciom i dorosłym liczne instrumenty z całego świata do delikatnego grania).

Radosław Świt   tel. 504 485 338   Radochata  Dziecinów 47 koło Otwocka

https://www.facebook.com/pg/switdlazdrowia/posts/