"PERSONAL POWER" - Odkryj Swoją Moc - warsztaty przebudzenia w ruchu oraz SHOW taneczne "Przebudzenie Feniksa" PHOENIX MOVEMENT - Targi Ezoteryczne

Aktualności

25
mj.

„PERSONAL POWER” – Odkryj Swoją Moc – warsztaty przebudzenia w ruchu oraz SHOW taneczne „Przebudzenie Feniksa” PHOENIX MOVEMENT

Podczas targów zapraszam Cię do wzięcia udziału w warsztatach przebudzenia w ruchu „𝑷𝑬𝑹𝑺𝑶𝑵𝑨𝑳 𝑷𝑶𝑾𝑬𝑹- 𝑶𝒅𝒌𝒓𝒚𝒋 𝑺𝒘𝒐𝒋𝒂̨ 𝑴𝒐𝒄” na których:

✓ poczujemy na nowo swoje ciało,

✓ pogłębimy swój oddech,

✓pobędziemy w ” tu i teraz” oraz

✓ poszukamy naszego ruchu intuicyjnego i pobawimy się nim.

A na koniec poproszę Cię zajrzyj do Księgi Emocji i opisz co czujesz „tu i teraz” po spotkaniu ze mną, będę bardzo wdzięczna 🙏, a również i Ty uświadomisz sobie swoje emocje i zatrzymasz się z nimi na chwilę. Dodatkowo czekać na Ciebie będzie kącik do wspólnych rozmów, oraz show w moim wykonaniu.

𝙽𝙸𝙴𝙳𝚉𝙸𝙴𝙻𝙰 29.05.2022

𝚆𝙰𝚁𝚂𝚉𝚃𝙰𝚃𝚈  𝚐𝚘𝚍𝚣. 10:30-11:30

𝚂𝙷𝙾𝚆  „𝙿𝚛𝚣𝚎𝚋𝚞𝚍𝚣𝚎𝚗𝚒𝚎 𝙵𝚎𝚗𝚒𝚔𝚜𝚊”  𝚐𝚘𝚍𝚣. 14:15

𝙿𝚁𝚉𝙴𝚂𝚃𝚁𝚉𝙴𝙽́ OBOK 𝚂𝙰𝙻𝙸 𝚆𝚈𝙺Ł𝙰𝙳𝙾𝚆𝙴𝙹 𝙿𝙶𝙴 𝙽𝙰𝚁𝙾𝙳𝙾𝚆𝙴𝙶𝙾

✨𝑶𝒌𝒕𝒂𝒘𝒊𝒂 𝑪𝒛𝒂𝒃𝒂𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛✨ Twórczyni marki 𝑷𝑯𝑶𝑬𝑵𝑰𝑿 𝑴𝑶𝑽𝑬𝑴𝑬𝑵𝑻.

Kobieta pełna zmysłów, która inspiruje i motywuje innych. Przewodniczka na drodze przebudzenia wrażliwości, akceptacji siebie, dzikości i ekspresji. Pomaga innym odnaleźć potencjał, który jest skrywany wewnątrz. Autorka i organizatorka warsztatów „Poczuj Swoją Kobiecość”, „MOVEMENT BODYWORK” oraz „PERSONAL POWER- Odkryj Swoją Moc”. Związana z tańcem od 24 lat. Trenowała wiele technik tanecznych. Tancerka, choreograf oraz  instruktor. Występuje na deskach teatru oraz w różnych programach. Pracuje również jako ochroniarz. Po wielu latach związanych zawodowo z tańcem kieruje się w poszukiwaniu świadomego ruchu organicznego, intuicyjnego i pomaga innym również odnaleźć go w sobie. Kilka słów o 𝑷𝑯𝑶𝑬𝑵𝑰𝑿 𝑴𝑶𝑽𝑬𝑴𝑬𝑵𝑻..Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy z ludźmi, ruchem oraz sceną powstała marka, która w energii miłości łączy w sobie warsztaty mentalne, naukę tańca oraz show taneczne. Każde wydarzenie jest z podejściem indywidualnym, intuicyjnie dopasowane do potrzeb.

Wszystkiemu temu przewodzi CUD czyli połączenie Ciała Umysłu i Duszy.

Więcej:

Tel. 536 913 517

email: o.czabanowicz@op.pl, phoenix.movement@op.pl

Facebook https://m.facebook.com/oczabanowicz

Instagram https://www.instagram.com/octaviaczabanowicz

Instagram https://instagram.com/phoenixmovement