Wiosenna edycja Targi Ezoteryczne 2022 CUD  Ciało – Umysł – Dusza za nami - Targi Ezoteryczne

Aktualności

11
lip

Wiosenna edycja Targi Ezoteryczne 2022 CUD  Ciało – Umysł – Dusza za nami

Wszyscy poszukujący pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia w dniach 28-29 maja 2022 licznie odwiedzili Targi Ezoteryczne.

W trakcie dwóch dni targowych w nowoczesnej i przestrzennej lokalizacji PGE Narodowego w Warszawie odbyły się ogólnie dostępne warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne ze specjalistami z różnych dziedzin szeroko pojętej branży ezoterycznej. Na ponad 2.6 tys. m2 swoje profesjonalne usługi i najwyższej jakości produkty zaprezentowali fantastyczni wystawcy.

Odwiedzający  w niesamowitej atmosferze panującej na targach zarówno w strefie wystawienniczej jak i wykładowej mogli przeżyć metafizyczne chwile z duchowymi przewodnikami, coachami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, mediami, wróżami, tarocistami, numerologami, bioenergoterapeutami….

Specjalnie z okazji targów wystawcy przygotowali różnorodną ofertę usług i produktów w specjalnych, promocyjnych cenach m.in. biżuterię, kosmetyki, kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, ubrania, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele, wiele innych.

Nie zabrakło stref pełnych pozytywnej energii, radości, relaksu i atrakcji. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się koncerty relaksacyjne – kojące wibracjami i masażami dźwięków mis, bębnów, gongów i wielu innych  instrumentów etnicznych. Warsztatów tańca, jogi śmiechu, jogi twarzy, rysowania mandali,  magicznego facepainting i body painting, wystaw prac malarskich i graficznych uznanych artystów, konkursów i przede wszystkim wspaniałych spotkań i inspirujących rozmów ludzi pełnych serca, chętnie wspierających się nawzajem, o podobnym umyśle i holistycznym podejściu do życia.

Na najbliższą edycję Targów Ezoterycznych jesień 2022 zapraszamy już 22-23 października 2022 do niezwykle urokliwego,  klimatycznego i zabytkowego miejsca, w samym centrum warszawskiego Śródmieścia do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich – ul. Bracka 25, przy nowo otwartej przyjaznej przestrzeni z deptakiem, reprezentacyjnym Placu Pięciu Rogów

Bądź z nami na bieżąco – zapisz się do wydarzenia https://www.facebook.com/events/783870519476140

www.targiezoteryczne.pl

Mandale – Jacek Dittwald