Zapraszamy na warsztaty, koncerty na instrumentach etno i spotkanie z Radosławem Świtem - Targi Ezoteryczne

Aktualności

12
paź

Zapraszamy na warsztaty, koncerty na instrumentach etno i spotkanie z Radosławem Świtem

Wszystkich chcących zrelaksować się zapraszamy do Strefy Chillout gdzie czekać na Was będzie Radosłąw Świt – geongista i muzyk relaksacyjny – człowiek wyjątkowy o niezwykle ciepłym i pozytywnym usposobieniu dla którego niesienie Radości i Pokoju dla wszystkich jest główną dewizą życiową. Wieloletnia praktyka tai chi i medytacji uwypukliła u Radosława wybór drogi przez niesienie „pozytywnych wibracji” również muzycznych. Przyjęcie za swoją misję rozwoju świadomości zaowocowało chęcią dzielenia się i promocją technik autogennych: wzmacniającymi rozwój serca, umysłu i zdrowia.

Zapraszamy na KONCERT RELAKSACYJNY NA INSTRUMENTACH ETNO – RADOSŁAW ŚWIT – sobota – 17:30 i niedziela – 18:00 -prosimy o przyniesienie z sobą karimat:)

Na co dzień Radosław specjalizuje się w ulepszaniu wellbeing, mindfullness oraz self awareness pracowników firm, korporacji i indywidualistów za pomocą masażów dźwiękowych i koncertów relaksacyjnych. Prowadzi również ośrodek „Radochata”, gdzie dostępne są przeróżne programy i retreaty dla firm, grup oraz par. Sauna, sala koncertowa, pracownia instrumentów oraz przestrzeń warsztatowa to jedne z rozwijających się atrakcji w Radochacie, a to wszystko w otoczeniu natury w przepięknej okolicy 5ciu jezior. Można również zamówić lub osobiście wykonać instrumenty robione ręcznie, bębny pierwotne, gongi, misy, dzwony do tworzenia muzyki i dla celów terapeutycznych, grające rogi i wiele innych instrumentów. 

  

W strefie Radosława Świta głęboko odpoczniesz, doświadczysz dotyku kojącymi wibracjami mis, bębnów, gongów i wielu innych. Dostępne dla Was będą liczne instrumenty etno do grania i masowania się indywidualnie jak również w parach. Chętni będą mogli zagrać na wybranych instrumentach – poznasz podstawy ich używania.  Zapraszamy do Strefy Chillout – www.switdlazdrowia.pl