Bądź "Szczęśliwa z Ajurewdą" - wyjątkowe prelekcje z Anną Niewiarowską - Przewodniczką Kobiet w powrocie do zdrowia i szczęścia, propagatorką ajurwedyjskiego oczyszczania w domu i poza nim, a także pasjonatką życia w zgodzie z naturą i wielbicielką dobrego samopoczucia. - Targi Ezoteryczne

Aktualności

17
prn.

Bądź „Szczęśliwa z Ajurewdą” – wyjątkowe prelekcje z Anną Niewiarowską – Przewodniczką Kobiet w powrocie do zdrowia i szczęścia, propagatorką ajurwedyjskiego oczyszczania w domu i poza nim, a także pasjonatką życia w zgodzie z naturą i wielbicielką dobrego samopoczucia.

Nazywam się Anna Niewiarowska przez 25 lat byłam kobietą korporacji – teraz jestem konsultantką Ajurwedy – moja marka to „Szczęśliwa z Ajurwedą”. Moja przygoda z Ajurwedą zaczęła się od oczyszczania. To zmieniło moje życie, a właściwie zainspirowało mnie do zmiany w życiu. Teraz jestem w zupełnie innym miejscu i czuję się bardzo na miejscu.

Słowo Ajurweda pochodzi od sanskryckich słów Ajur życie i weda wiedza, czyli krótko wiedza o życiu. Pochodzi z Indii i ma 5000 lat. Czym dla mnie jest Ajurweda? Jest: medycyną naturalną, stylem życia, sposobem na zdrowie, mądrością natury, poznaniem siebie, sposobem na równowagę w ciele i umyśle, odkryciem prostoty życia, sposobem na poprawę jakości życia.

Często słyszę pytanie: dlaczego Ajurweda? Odpowiem tak: nadszedł czas kiedy potrzebowałam zmiany mego stylu życia, diety i ogólnie zmiany w życiu. Po 25 latach pracy w stresie, w biegu, w poczuciu braku czasu, bez dbałości o posiłki i sen oraz odpoczynek, mój organizm zaczął dawać sygnały, że jest zmęczony, obolały i ma już dość. Zaczęłam poszukiwać sposobu na pozbycie się zmęczenia, sztywności ciała oraz odwrócenia procesu starzenia się i wydarzyło się coś czego nie umiem wyjaśnić. Na moje potrzeby odpowiedziała Ajurweda. Dzięki Ajurwedzie oczyściłam ciało i umysł, ustawiłam dietę, zaczęłam odpoczywać i wysypiać się oraz przestałam płynąć pod prąd. Podążam za sobą i swoim rytmem. Nadal to robię – oczyszczam się, koryguję dietę w zależności od pory roku oraz moich indywidualnych potrzeb. Teraz pomagam Kobietom wyciągnąć z Ajurwedy esencję indywidualnie dobraną do nich.. Bo przecież każda z nas jest inna.

Podczas Targów zapraszam do spotkania i rozmów ze mną. Możesz wziąć również udział w konkursie. Wystarczy, że przyjdziesz do mnie, zostawisz swój adres email, polubisz Szczęśliwa z Ajurwedą na FB lub IG. Odbędą się dwa losowania w sobotę i niedzielę. godziny będą podane na stoisku. Do wygrania – godzinna konsultacja ajurwedyjska, herbatki ajurwedyjskie oraz naturalne, ręcznie robione świece do masażu. Zapraszam również na test poziomu toksyn w organizmie. Poza tym wiele innych, ajurwedyjskich atrakcji – czekam na Was na stoisku nr 41 piętro 2 

Miło mi będzie jeżeli weźmiesz udział w mojej prelekcji –  strefa wykładów – 2 piętro

Sobota godz. 16:00 –  Ajurweda na co dzień – 5 kroków do szczęścia

Podczas spotkania dowiesz się co to jest dosza i po co Tobie ta znajomość, opowiem jak wygląda konsultacja ajurwedyjska oraz czy Ajurweda jest dla każdego. Następnie przedstawię 5 nawyków, od których można zacząć polepszać swoje samopoczucie. 5 rzeczy, które możesz zacząć wprowadzać już od dziś.

Niedziela godz. 14:30Co oczyszczanie według Ajurwedy może dać Tobie

Proces oczyszczania to przywracanie równowagi organizmowi poprzez uwalnianie nagromadzonych toksyn w ciele i umyśle. Przełom pór roku to idealny czas na przywrócenie równowagi. Ajurweda zaleca oczyszczanie organizmu dwa razy do roku, a najlepszy czas to właśnie wiosna i jesień. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i interesuje Ciebie temat oczyszczania, to zapraszam na spotkanie, na którym dowiesz się na czym polega ajurwedyjskie oczyszczanie, jak wygląda proces oczyszczania, jakich efektów możesz się spodziewać.