Zapraszamy na warsztaty Kundalini Jogi - „Wzmacnianie Aury - przyciągnie obfitości i ochrona” - niedziela godz. 11:00 - Strefa Chillout - Targi Ezoteryczne

Aktualności

17
prn.

Zapraszamy na warsztaty Kundalini Jogi – „Wzmacnianie Aury – przyciągnie obfitości i ochrona” – niedziela godz. 11:00 – Strefa Chillout

Aura, czyli pole elektromagnetyczne, które otacza każdego człowieka, ma za zadanie chronić nas przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Jedynie silna i wysoko wibrująca aura w pełni wypełnia to zadanie prawidłowo. Mocna i zrównoważona aura świadczy o zdrowiu fizycznym, psychicznym, emocjonalnym oraz duchowym. Mając promienną aurę przyciągamy do siebie z łatwością wszystko czego potrzebujemy! Rzeczywistość zewnętrzna dostosowuje się do nas – do naszej wibracji. Nawet będąc w tłumie smutnych niezadowolonych, przestraszonych czy po prostu narzekających ludzi można pozostać w naszym naturalnym stanie, czyli szczęśliwym rozprzestrzeniając pozytywne energie dookoła siebie zamiast dostrajać się do niesprzyjających warunków otoczenia.

✨TO TY KREUJESZ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ✨

Każda kłótnia czy negatywna emocja jak np. złość dziurawi naszą aurę osłabiając ją. Czy zdarzyło Ci się kiedyś po spotkaniu z kimś czuć się bardzo zmęczonym/ą czy wręcz „wyssanym/ą” z energii? Jeśli tak, to może oznaczyć, że Twoja aura jest zbyt słaba, by Cię ochraniać i inne osoby mają ułatwioną opcję zahaczenia Cię oraz „poczęstowania się” twoją energią.

Osoby, które są z nami połączone na poziomie pierwszej czakry tak jak np. rodzina czy partner, z którym mamy relacje seksualną, mają większą łatwość, aby „zaczerpnąć” z naszych zasobów. Czasem siadamy obok babci, cioci, dziadka.. i nagle zaczynamy się czuć senni i zmęczeni. Doświadczyłeś/doświadczyłaś kiedyś tego? To już wiesz jak to jest kiedy nieświadomie oddajesz swoją energię życiową. Uzdrawiając i wzmacniając siebie – uzdrawiasz swoje otoczenie oraz bliskie Ci osoby. Zacznij od siebie i obserwuj jak zmienia się twój świat.

„Czuj się dobrze, bądź dobry i czyń dobro.”
– Yogi Bhajan

ZAPRASZAMY Ek Ong Kar – Kundalini Joga Studio  – prosimy o przyniesienie swoich karimat:)

FACEBOOK: www.facebook.com/ekongkarkys

INSTAGRAM: www.instagram.com/ekongkar_kundaliniyoga