Duchowość w Praktyce - Jak zadbać o swoją energię i emocje w rozwoju duchowym. Warsztat praktyczny. - Targi Ezoteryczne

Aktualności

10
mrz.

Duchowość w Praktyce – Jak zadbać o swoją energię i emocje w rozwoju duchowym. Warsztat praktyczny.

Metody ochrony i zarządzania energią i emocjami w połączeniu z praktycznymi, prostymi i łatwymi ćwiczeniami konkretnych narzędzi, które można zastosować od razu by zapobiec wyciekaniu energii, szczególnie na warsztatach i kursach rozwojowych. Świadomość własnej wrażliwości i tego, jak wpływamy swoim polem myśli i emocji na drugą osobę i vice versa. – Eva Béga – dyplomowana terapeutka regressingu, doradca i nauczyciel  i Marta Jankowska–  terapeutka w nurcie Authentic Relating (120 min.) – STREFA CHILLOUT – sobota – godz. 15:00

O czym jest nasz warsztat? Wchodząc w przestrzenie rozwojowych wydarzeń, warsztatów, festiwali często zapominamy o tym, żeby zadbać o siebie, swoje emocje i zabezpieczyć swoją energię. Wielu uczestników, szczególnie osoby empatyczne o wysokiej wrażliwości, otwarcie  i z entuzjazmem wchodzi w piękne wibracje warsztatów i koncertów, by w pełni w nich uczestniczyć. Bez świadomości swoich granic energetycznych i emocjonalnych biorą na siebie nie tylko wspaniałe wysokie wibracje tych wydarzeń, ale także niedomknięte procesy i nastroje swoje i innych osób.

Stworzyłyśmy autorską formułę zarządzania swoją energią, która łączy teorię z praktyką. W części teoretycznej wyjaśnimy jakimi prawami kieruje się i działa nasza energia, jak rozpoznać i zadbać o SWOJE emocje. Medytacje prowadzone i krótkie ćwiczenia praktyczne wskażą uczestnikom jak szybko i efektywnie zabezpieczyć oraz UZUPEŁNIAĆ swoją energię. Następnie nauczymy  jak podnosić wibracje własne i innych wokół. Dodatkowo pokażemy im w jaki sposób zachować dobrą energię wydarzenia, tak by korzystać z niej na długo z korzyścią dla siebie i wszystkich wokół.

Warsztaty są oparte na Kursie Ochrony i Zarządzania Energią stworzonym  przez Evę, który w ostatnich 2 latach doczekał się już 15 edycji, i praktyce Authentic Relating prowadzonej przez Martę.

Duchowość w Praktyce to comiesięczne spotkania Facebook Live, z których każde ma już kilkuset odbiorców – dlatego od niedawna można je również znaleźć na YouTube.

Sam koncept Duchowości w Praktyce  ma na celu przekazywać potrzebę i sposoby na wplatanie praktyk rozwojowych w codzienność, tak, by nasza duchowość nie była czymś od okazji do okazji, oderwanym od materialnej rzeczywistości. Abyśmy te praktyki, które z nami rezonują, potrafili przemienić w dobre nawyki wspierające nasz rozwój, relacje, biznes, zdrowie na codzień. Byśmy w rezultacie mogli korzystać z doświadczania naszej rzeczywistości świadomie, w poczuciu spełnienia i harmonii ze wszystkim, co nas otacza.

Pomysł narodził się podczas naszych wielogodzinnych rozmów o życiu i duchowości i jest przede wszystkim odpowiedzią na ogromną ilość pytań ze strony uczestników warsztatów, kursów, festiwali a także osób, które szukają wsparcia w rozwoju w grupach internetowych.

Stworzyłyśmy więc przystępną formę rozmowy, w której odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania i zagadnienia. Wymieniamy się ze słuchaczami doświadczeniami płynącymi prosto z naszego życia, z prowadzonych warsztatów i sesji z klientami, licznych podróży. Rozmawiamy o krążących szeroko mitach, przekonaniach i przesądach związanych z tematami duchowymi. Dzielimy się naszymi inspiracjami i ćwiczeniami rozwijania w sobie praktycznej duchowości. – lekko, łatwo i wysoko wibracyjnie.

PROWADZĄCE:

Marta Jankowska

Dyplomowana Trenerka Umiejętności Psychospołecznych, oraz Authentic Relating

– uczyła się z Authentic Revolution pod okiem Sary Ness – promotorki wielu społeczności opartych na Autentycznych Relacjach (nie tylko w USA).

Psycholożka w trakcie kształcenia

Podróżniczka, zakochana w ludziach, ruchu i tańcu.

Prekursorka i architektka społeczności w duchu Authentic Relating w Polsce.

Prowadzi cykliczne zajęcia w Warszawie: Praktyka Authentic Relating – Authentic Flow i Ecstatic Dance oraz warsztaty online o tematyce stresu w relacjach „Połączeni”.

autentycznie@martajankowska.com

Instagram: marta_jankowska_

FB: AuthenticConnectedness

www.martajankowska.com

Eva Béga

Dyplomowany terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, członek Spiritual Regression Therapy Association oraz Earth Association of Regression Therapy. Uczyła się m.in. u Andy Tomlinsona (PLRT), Dolores Cannon (QHTT), Richarda Bartletta (Dwupunkt, Matryca Energetyczna) i Jamesa French (Animal Communication).

Od powrotu do Polski 3 lata temu przekazuje swoje doświadczenie na kursach online, medytacjach, warsztatach i festiwalach. Prowadzi m.in.: Kurs Ochrony i Zarządzania Energią (który doczekał się już 15 edycji), Warsztaty Świadomego Channelingu, Kurs Terapeuty Poprzednich Wcieleń, Kurs Ochrony Energii Miejsc i Biznesów.  A także cykliczne, otwarte medytacje na stronie FB Bright Light Meditations.

Prowadzi indywidualne sesje transformujące, w których korzysta z wielu technik psychologii tradycyjnej i alternatywnej.

„Praca z ludźmi, wspieranie ich w podróży transformowania wzorców i odkrywania potencjału swojej mocy jest ogromnym darem, i nigdy nie kończącą się przygodą. Każdy człowiek jest inną historią, prawdziwą galaktyką powiązań przyczynowo – skutkowych.

Jeszcze większym zaszczytem jest możliwość przekazywania dalej doświadczenia i wiedzy.

To jak przekazywanie pochodni Światła w dłonie i serca, które podają to światło dalej, i dalej – i obserwowanie, jak to światło, miłość i dobro rosną. I to jest prawdziwie piękne.”

www.evabega.pl

FB: Bright Light Meditations

contact@evabega.pl