REGRESJA DO POPRZEDNIEGO WCIELENIA - kiedy ciekawość staje się terapią. Prelekcja połączona z medytacją. - Targi Ezoteryczne

Aktualności

10
mrz.

REGRESJA DO POPRZEDNIEGO WCIELENIA – kiedy ciekawość staje się terapią. Prelekcja połączona z medytacją.

Eva Béga – dyplomowana terapeutka i nauczyciel regressingu, absolwentka Past Life Regression Academy w Wielkiej Brytanii.

Prelekcja – Omówimy mechanizmy regressingu i różnice pomiędzy odwiedzaniem poprzednich wcieleń „rekreacyjnie” z ciekawości, a sesją, która poprzez transformację warstwy emocjonalnej i energetycznej poprzedniego wcielenia umożliwia zmianę wzorca i poprawę w obecnym wcieleniu. Przybliżenie tematu takiej terapii, jak się do niej przygotować, czego oczekiwać od terapeuty.

Medytacja –  medytacja prowadzona umożliwiająca uczestnikom doświadczenia którejś z poprzednich wersji siebie. Wymiana przeżyć, uziemienie, zamknięcie procesu. (120 min) – STREFA CHILLOUT (poziom 1) niedziela godz. 16:00 (prosimy o zabranie ze sobą karimat)

Od wielu lat pracuję w terapii techniką regresji do poprzednich wcieleń. A także uczę tej techniki. Miałam ogromną przyjemność uczyć się jej od pionierów w tej dziedzinie, takich jak Andy Tomlinson czy Dolores Cannon.  Na warsztatach chciałabym przybliżyć ten temat i opowiedzieć czym jest regresing, jak powstał, jakie są jego rodzaje („krajoznawcze” versus terapeutyczne) i możliwości. Odpowiem na pytania m.in. czego można oczekiwać po sesji regresingu danego typu, jakie powinny być zachowane warunki bhp takiej sesji, czy możemy przeprowadzać je online, czy regresing może dotyczyć przyszłości lub innych wymiarów, kiedy regresing staje się terapią i w czym może pomóc? I wiele innych.

W drugiej części zaproszę do około 30 minutowej medytacji prowadzonej, w której uczestnicy sami będą mogli doświadczyć wglądu do poprzedniego wcielenia.

Na koniec będziemy mieli czas dla chętnych na podzielenie się doświadczeniem z medytacji, zadaniem dodatkowych pytań, wyciszenie i zamknięcie procesu.

www.evabega.pl

FB: Bright Light Meditations

contact@evabega.pl