Dorota Ziemba-Miłek - Terapie słowem, Wizją i Hipnozą - Warsztaty / Wykłady/ Samouzdrawianie - Targi Ezoteryczne

Aktualności

13
mrz.

Dorota Ziemba-Miłek – Terapie słowem, Wizją i Hipnozą – Warsztaty / Wykłady/ Samouzdrawianie

Przejęte traumy i wyparte emocje przodków, własne trudne doświadczenia oraz nieświadome, negatywne programowanie otoczenia, powodują, że często żyjemy cudzymi prawdami na własny temat oraz wizją niedobrego, zagrażającego świata. Większość z nas nieświadomie utrzymuje te negatywne przekonania i… choruje, ma depresję lub odczuwa zmęczenie życiem, ciągłą walką o przetrwanie, szczęście, czy spełnienie.

Moja praca to odkrywanie co obciąża klienta w podświadomości, a następnie oczyszczenie i transformacja tego, co niekorzystne oraz przekazanie technik dzięki którym każdy samodzielnie może skutecznie kreować swoje dalsze życie.

Kiedy z umysłu usunie się krępujące przekonania, a z ciała oczyści nagromadzone przez lata negatywne emocje,  to zaczynają się dziać „cuda”. Znikają nękające dolegliwości ciała czy psychiki, odchodzą powtarzające się negatywne doświadczenia, a człowiek zaczyna odczuwać  wewnętrzny spokój i radość życia. Istnieje wiele metod aby dotrzeć do takiego stanu.

W mojej pracy opieram przede wszystkim na: Totalnej Biologii / Recall Healing, BioPsychoGenealogii, Kwantowym Uzdrawianiu Hipnozą QHHT metodą Dolores Cannon, Regresji Hipnotycznej, Wizualizacji, Medytacji, Higienie Emocjonalnej, Spiritual Response Therapy oraz na najskuteczniejszych elementach wielu innych metod.

Dorota Ziemba – Miłek

Na targach zapraszam do stoiska nr 25 na 1 piętrze:

– na rozmowę w czym i w jaki sposób mogę pomóc, na czym polega spotkanie, jak działają konkretne metody oraz odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące pracy słowem, wizją czy hipnozą i co można nimi zmienić,

– na zapisy na warsztaty z 20% zniżką

– na rezerwację terapii z 20% zniżką

– na poznanie oferty i rezerwację wykładów

oraz do kupienia książka z autografem „Jesteś Swoim Mistrzem!” (kompendium metod i technik do samodzielnego stosowania ) –  w wersji polskiej i angielskiej

www.mikoterapie.pl  info@mikoterapie.pl