Energy Poland  - INNOWACYJNA HOLISTYCZNA DBAŁOŚĆ O LUDZKI ORGANIZM I KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO KLIENTA - Targi Ezoteryczne

Aktualności

16
mrz.

Energy Poland  – INNOWACYJNA HOLISTYCZNA DBAŁOŚĆ O LUDZKI ORGANIZM I KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Z poszanowaniem natury stworzyliśmy wyjątkowo skuteczny i ponadczasowy program regeneracji organizmu i równoważenia umysłu.

Organizm człowieka postrzegamy jako jedną całość w której nie istnieje ani zdrowie ani choroba, jedynie harmonia i dysharmonia. Szukamy przyczyn odchylenia od równowagi i delikatnie oddziałując przywracamy organizmowi naturalną siłę i witalność.

Wszystkie nasze preparaty tworzymy z poczuciem głębokiej odpowiedzialności i z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć fitoterapii, aromaterapii, homeopatii, z szacunkiem do zasad tradycyjnej medycyny chińskiej.

Podstawę oferty tworzą wyjątkowe produkty Regeneracji w Pentagramie®.
To pięć preparatów, które reprezentują pięć podstawowych elementów: Drzewo, Ogień, Ziemię, Metal i Wodę. Jako całość nawzajem uzupełniają się, równoważą i wspólnie tworzą system skutecznej regeneracji całego organizmu.

Trzon oferty tworzy wyjątkowa grupa pięciu preparatów, reprezentujących pięć podstawowych elementów: Vironal – Metal, Regalen – Drzewo, Renol – Woda, Gynex – Ziemia, Korolen – Ogień. Ten spójny system nazywany Regeneracją w Pentagramie® powstał w oparciu o zasadę trapii bioinformacyjnej i holistyczne podejście do człowieka. Poszczególne produkty Pentagramu® uzupełniają się nawzajem, wyrównują i wspólnie tworzą system do skutecznej regeneracji całego organizmu.

Preparaty działają w organizmie człowieka na dwóch głównych płaszczyznach (poziomach) – substancje naturalne wpływają bezpośrednio na narządy w organizmie, a bioinformacje działają dzięki zasadzie biorezonansu na kierujące centra podkorowe w mózgu. Za pośrednictwem bioinformacji wzmacnia się działanie preparatów i cały układ energetyczny człowieka ulega harmonizacji. System Regeneracji w Pentagramie® poza pięcioma koncentratami ziołowymi przeznaczonymi do użytku wewnętrznego, to pięć kremów terapeutycznych, odpowiadających energii pięciu elementów:
Droserin
– Metal, Protektin – Drzewo, Artrin – Woda, Cytovital – Ziema, Ruticelit – Ogień. Kremy można stosować w połączeniu z koncentratami ziołowymi albo samodzielnie.

W celu osiągnięcia głębokiego i efektywnego działania stworzyliśmy zaawansowaną formę preparatów fitoterapeutycznych, tzw. superkoncentratów. Wieloskładnikowe ekstrakty ziołowe są silnie koncentrowane próżniowo tak, by wyjściowym produktem był nadkrytyczny koncentrat, wykazujący wielokrotnie wyższe wartości terapeutyczne substancji aktywnych. 

Wzajemne połączenie masy, energii i informacji jest naturalne. Tak samo naturalne jest również połączenie medycyny klasycznej z naturalnymi metodami regeneracji. Nie ma wątpliwości, że harmonizacja i profilaktyka zdrowia przynoszą więcej efektów niż późniejsze leczenie chorób.

www.produkty.energy

www.facebook.com/EnergyPL

www.instagram.com/energy_poland

www.youtube.com/channel/UCQeSODPLC0LwmbBkZ3vg7jQ