Odkryj swój potencjał i pozwól sobie na rozwój pod opieką Olgi N. Stępińskiej i Szkoły Numerologii - Targi Ezoteryczne

Aktualności

16
mrz.

Odkryj swój potencjał i pozwól sobie na rozwój pod opieką Olgi N. Stępińskiej i Szkoły Numerologii

Poznaj Olgę N. Stępińską – ekspertkę w dziedzinie numerologii, twórczynię metody numeroterapii i założycielkę Szkoły Numerologii oraz Instytutu Numeroterapii. Jej szkoła oferuje szereg kursów, w tym inicjacje Reiki, kursy czytania Kronik Akaszy oraz liczne kursy rozwoju osobistego oparte na pracy z podświadomością i metodach numeroterapii. W ofercie znajdują się również medytacje, kursy afirmacji, a także podręczniki do numerologii i dla numeroterapeutów.

Odbywające się w szkole kursy są doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy na temat powyższych metod oraz poznania ciekawych technik pracy z energią i podświadomością, jakie oferuje numeroterapia. Na stronach internetowych www.instytutnumeroterapii.pl oraz www.szkolanumerologii.pl znajdziesz więcej informacji na temat oferty kursowej oraz zapisów do Szkoły Numerologii na rok 2023/2024.

Warto również zwrócić uwagę na kanały Olgi N. Stępińskiej na YouTube o tej samej nazwie (Szkoła Numerologii oraz Instytut Numeroterapii), gdzie publikowane są wartościowe treści na tematy związane z numerologią, numeroterapią, pracy z energią, kronik Akaszy oraz z obszaru rozwoju osobistego.

Olga, na przestrzeni prawie 20 lat pracy terapeutycznej, pomogła tysiącom osób, korzystając ze swojej autorskiej metody pracy z umysłem i energią – numeroterapii. Jako Mistrzyni Reiki i konsultantka Kronik Akaszy, łączy te umiejętności z numerologią i metodą radykalnego wybaczania, uzupełniając numeroterapię o dodatkowe narzędzia.

Odkryj swój potencjał i pozwól sobie na rozwój pod opieką Olgi N. Stępińskiej i Szkoły Numerologii. Zapraszamy na stoisko (nr 29 – poziom 1), by dowiedzieć się więcej o tym, co może dać Ci NUMEROTERAPIA i zbadać na czym polega ta metoda. Na stoisku będzie można również dokonać zakupu książek Olgi oraz Kart Afirmacyjnych „Twoja Transformacja” w specjalnie obniżonych cenach na te targi!