Joga kundalini jako klucz do spokoju, równowagi i poczucia wewnętrznej siły - Kasia Ciborowska - nauczyciel jogi kundalini, jogi hormonalnej - warsztaty - Targi Ezoteryczne

Aktualności

17
mrz.

Joga kundalini jako klucz do spokoju, równowagi i poczucia wewnętrznej siły – Kasia Ciborowska – nauczyciel jogi kundalini, jogi hormonalnej – warsztaty

Nasze życie staje się coraz bardziej złożone. I to jest świetne! Ponieważ, aby poradzić sobie z tą złożonością i niepewnością, MUSIMY bardzo dobrze o siebie zadbać. Obecnie bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy spokoju, równowagi, ale też odwagi, zdecydowania i wytrwałości oraz wiary w to, że klucz do szczęścia spoczywa w naszych dłoniach, a może nawet w naszym umyśle.

Jeśli pragniesz odnaleźć siebie i wewnętrzny spokój, dotrzeć do własnych pokładów wewnętrznej siły i mocy, poczuć swoje piękno i wejść na ścieżkę spełnionego, satysfakcjonującego życia, przepełnionego pasją i radością istnienia, dołącz i sprawdź, jak działa joga kundalini.

Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, żyjących w stresie i szybkim tempie współczesnego świata, czyli tak naprawdę dla wszystkich.
Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury. Dzięki temu możemy zapanować nad stresem, emocjami, zachować spokój, równowagę, wykorzystać swoją energię do twórczego działania, by realizować swoje marzenia i cele i żyć z pasją, a nie żyć w poczuciu braku i beznadziei.

WARZTATY JOGI KUNDALINI – NIEDZIELA GODZ. 10:30 – STREFA CHILLOAUT – piętro 1

(prosimy o zabranie ze sobą karimat)

Prowadząca:

Kasia Ciborowska – nauczyciel jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, liderka jogi śmiechu, Reiki II stopień, praktyk metody Soul Body Fusion®, praktyk Uzdrawiania Medytacyjnego (Meditative Healing Programme®), oraz masażu Dotyk Motyla, praktyk Uzdrawiania Konchami Indian Hopi. Ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski kundalini jogi Science of Mind In Humanology for Leadership&Success®, czyli jogi dla biznesu. Organizatorką serii warsztatów dla kobiet z serii „Kobiece Przywództwo w Erze Wodnika”. Certyfikowany instruktor Nordic Walking. Certyfikowany nauczyciel jogi hormonalnej. Wolontariuszka w Centrum Onkologii na oddziałach szpitalnych jako wsparcie dla pacjentów. Organizatorka programów wsparcia dla osób chorych na choroby autoimmunologiczne. Z wykształcenia technolog żywności, z zamiłowania i przekonania wegetarianka. Wraz z mężem prowadzi firmę Planet Health, gdzie łączy pracę z pasją zarażając ludzi zdrowym odżywianiem, dbaniem o swoją urodę i zdrowie w zgodzie z naturą.

FB: https://www.facebook.com/ciborowska.kasia

FB : https://www.facebook.com/MalinowaMandala

IG: https://www.instagram.com/harmanjotkaurpl/