SZEPTUŃSTWO W WIELKIM MIEŚCIE Metody przeplatania się terapii ludowych i fizyki kwantowej – Izabela Jarosińska Szeptunka - warsztaty - Targi Ezoteryczne

Aktualności

17
mrz.

SZEPTUŃSTWO W WIELKIM MIEŚCIE Metody przeplatania się terapii ludowych i fizyki kwantowej – Izabela Jarosińska Szeptunka – warsztaty

Uzdrawiam naturalnie, korzystając z metod medycyny opartej na założeniach fizyki kwantowej. Pomagam pacjentom przeprogramować przekonania i przyzwyczajenia zakorzenione głęboko w podświadomości, które negatywnie wpływają na życie i zdrowie.

Dzięki zmianie świadomości, moi pacjenci odzyskują moc, by wrócić do zdrowia, osiągnąć obfitość finansową lub zbudować związek oparty na miłości. Zaczynają żyć pełnią życia, korzystając ze swojego potencjału. Znajdują w sobie wartość i zyskują większą pewność siebie.

W swojej pracy łączę wiele metod, takich jak praca z dźwiękiem, aromaterapia, chirurgia fantomowa, terapie ludowe, uwalnianie od podpięć. Potrafię dotrzeć do przyczyny dolegliwości, a następnie ją wyeliminować. Jestem w tym bardzo skuteczna. Usuwam nowotwory, bóle kręgosłupa, pomagam wyjść z depresji, uporczywych migren, problemów hormonalnych. Moi pacjenci osiągają genialne wyniki, a ich komfort życia bardzo się poprawia.

Serdecznie zapraszam na stoisko nr 13 piętro 1 i na mój wykład – niedziela godz. 12:00 – strefa wykładów (piętro 2)

Izabela Jarosińska Szeptunka – Medycyna energetyczno-informacyjna www.mocprzezswiadomosc.pl