ZAPRASZAMY NA WIELKI KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH ORAZ INNYCH INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH– SOBOTA 22.04.2023- GODZ. 17:30 – STREFA CHILLOUT - Targi Ezoteryczne

Aktualności

4
kwi

ZAPRASZAMY NA WIELKI KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH ORAZ INNYCH INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH– SOBOTA 22.04.2023- GODZ. 17:30 – STREFA CHILLOUT

Zapraszamy na relaksujący koncert o charakterze terapii dźwiękiem z akompaniamentem gongów, mis tybetańskich i innych etnicznych instrumentów. Koncert rozpocznie się krótką sesją oddechową i relaksacją prowadzoną, aby potem miękko wejść w kąpiel dźwiękową.

Odetchnij Zatrzymaj się Poczuj spokój – relaksacja polega na biernym słuchaniu komunikatów w wygodnej pozycji leżącej lub siedzącej.

Jak działają instrumenty?

Gongi i misy tybetańskie poprawiają przepływ płynów organicznych i tym samym synchronizują działanie obydwu półkul mózgu, wprowadzając fale mózgowe w częstotliwość alfa, a nawet theta. Są to naturalne pojawiające się stany wyostrzonej świadomości i głębokiego relaksu w momencie przed zaśnięciem. Instrumenty wytwarzają wibracje i dźwięki, które działają wielopoziomowo na cały organizm poprzez wprowadzenie w drganie wszystkie cząsteczki wody w ciele. Nasze ciało, które składa się z 70% z wody (a niektóre źródła podają i 90%), rozluźnia się, redukuje się nasz stres, zmniejsza ból i dyskomfort, puszczają napięcia i blokady, poprawia się nasze samopoczucie oraz wzrastają nasze siły witalne. Dlatego nie bez powodu mówi się, że gongi i misy tybetańskie mają właściwości uzdrawiające i oczyszczające. Przeciwskazania: rozrusznik serca, epilepsja, ciąża.

Zabierz ze sobą matę, ulubiony kocyk oraz wodę do picia i jeśli potrzebujesz to poduszkę. Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej, aby się spokojnie przygotować i wyciszyć. Po relaksie pozostań chwilę w wygodnej pozycji, nie należy wykonywać gwałtownych ruchów. Po sesji pojawić się może uczucie suchości w ustach to znak, że organizm oczyszcza się z toksyn, także zadbaj o odpowiednie nawodnienie po. Namaste!

Kilka słów o nas:

Jacek Kazimierczak W drodze swojego rozwoju odkryłem czym jest dla mnie Dźwięk. Dźwięk to język mojej Duszy. Wibracja to Życie. Nadeszła Era Wodnika, wiec jest to czas kiedy przypomnieliśmy sobie jak wielka , potężna i uzdrawiająca Moc płynie z Dźwięku. Tym właśnie chce dzielić się z ludźmi,…dać im poczucie ukojenia, bezpieczeństwa i uczucia spójności dzięki otuleniu w Medycynie Dźwięku. Zapraszam na Magiczną Podróż w głąb Siebie 💖

Michał Kacprzak Gongi oraz ich wibracja są dla mnie narzędziem rozwoju, dzięki któremu możemy lepiej poznać siebie, dostrzec to co na codzień nam umyka. Interesuję się kontaktem z podświadomością przy wykorzystaniu technik szamańskich. Poza tym jestem fanem przygód rowerowych i polskiego rapu, bardzo lubię wyłapywać w nim głębszy sens. W swoim życiu łącząc elementy różnych kultur, ruch, podróże, praktyki szamańskie, medytację i gongi staram się osiągnąć stan, w którym czuję połączenie ze wszechświatem, gdzie znikają wszelkie blokady, czuć przepływ i wolność. Odnajdźmy w tej sesji to, czego akurat potrzebujemy. Może być to punkt odżywczy, gdzie będziemy mogli się posilić do dalszej drogi. Możemy zwolnić i odpocząć by następnie iść dalej. Może być to też punkt kontrolny lub drogowskaz, który pozwoli nam sprawdzić czy meta jest w odpowiednim miejscu. Czy to nasza droga? Czy jest sens poruszać się po niej dalej czy może zmienić kierunek?

Monika Ćma Jestem absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, arteterapeutą, nauczycielem jogi oraz od 10 lat działam na amatorskiej scenie teatralnej, aktualnie w Teatrze Czterech przy Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu. W swoich praktykach dążę do spotkania świadomości ciała, teatru fizycznego, tańca, jogi, świadomego oddechu, jak również malarstwa, ostatnio muzyki i jej głęboko terapeutycznej mocy. Z każdym graniem na koncercie czy w domowym zaciszu czuję coraz głębszą wieź z instrumentami, dzięki, której mogę precyzyjniej przekazać ich uzdrawiające wartości. Każdy koncert jest dla mnie czułą podróżą. Drogą do swojego źródła wewnętrznej mocy, a niekiedy do uświadomienia tego, co przeszkadza, aby się z nią połączyć. Medycyna dźwięków jest ścieżką, którą obecnie podążam w spełnianiu marzeń moich przodków. Zapraszamy z całego serca do tego cudownego doświadczenia.