JAK DBAĆ O SIEBIE BEZ LEKOW I LEKARZY? Zapraszamy na prelekcję z Magdaleną Wojciechowską - 23.04.2023 godz. 10:30 - Targi Ezoteryczne

Aktualności

5
kwi

JAK DBAĆ O SIEBIE BEZ LEKOW I LEKARZY? Zapraszamy na prelekcję z Magdaleną Wojciechowską – 23.04.2023 godz. 10:30

Magdalena Wojciechowska – Trenerka postaw żywieniowych,

Założycielka Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, Masterka Psychologii Sukcesu i zmiany osobistej.  Autorka książki “Jak dbać o siebie bez leków i lekarzy?” Prowadzi indywidualne plany zdrowienia i pracuje z osobami, które chcą wrócić do zdrowia i wewnętrznej równowagi. W autorskim koncepcie „SELF” zawiera zintegrowane podejście, gdzie łączy odżywianie, oczyszczanie i regenerację ciała z Medycyną Chińską, Ayurwedą, dietetyką kliniczną, Totalną biologią, psychosomatyką, medycyną bioinformacyjną, pracą mentalną i wewnętrznym rozwojem bo wie, że równowaga w życiu i zdrowiu zaczyna się od integracji ciała, umysłu, energii i duchowości.

Z wykształcenia dziennikarka. Pisze dla czasopisma E!STILO, Harmonii Życia, Viva Zioła oraz gościnnie dla magazynu VIP, Wirtualnej Polski i Hello Zdrowie. Prowadzi kursy i szkolenia z zakresu zmian nawyków żywienia i Medycyny Funkcjonalnej. Współpracowała z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego, Fundacją “Przyjaciółka”, Polską Akademią Zdrowia a także była członkinią stowarzyszenia “Dziennikarze dla Zdrowia”. Ekspertka audycji “Radiowa Klinika Zdrowia” w radiu RPL i na portalu Wirtualnej Polski „abcZdrowie”. Pomysłodawczyni i organizatorka pierwszej w Polsce Integracyjnej Konferencji Zdrowia w roku 2016 w Warszawie. Tłumaczy artykuły z portalu Science Daily, który jest źródłem światowych doniesień naukowych z dziedziny zdrowia i medycyny.