Niecodzienna okazja wzięcia udziału w wykładach z najlepszą medium w Polsce - Turlej M. Iwoną - Parapsycholog, specjalistką od duchów, Tarocistką, Demonologiem oraz wykładowcą w Instytucie Psychologii. - Targi Ezoteryczne

Aktualności

6
kwi

Niecodzienna okazja wzięcia udziału w wykładach z najlepszą medium w Polsce – Turlej M. Iwoną – Parapsycholog, specjalistką od duchów, Tarocistką, Demonologiem oraz wykładowcą w Instytucie Psychologii.

Iwona to wykwalifikowany Parapsycholog – Medium, od 17 lat biegła Numerolog Kabalistyczny oraz prezenterka, prowadząca z ogromnym sukcesem wiele programów ezoterycznych w stacjach telewizyjnych TVN , TVN7, IpolTv, EZO tv, Polonia1, Tele5. Częsty gość w radio i telewizji jako ekspert w swojej dziedziny.

👉👉W 2021 roku, jako pierwsza i jedyna w Polsce wydała książkę i karty o Numerologii Kabalistycznej „Santa Kabbalah 888” . W książce przekazuje swoją wiedzę o znaczeniu liczb w naszym życiu oraz jako dodatek do niej stworzyła pierwsze na świecie swojego autorstwa karty numerologiczne do pracy z liczbami.

Turlej M Iwona jest współzałożycielką pierwszej szkoły holistycznej – Akademii Wiedzy Holistycznej oraz wykładowcą na kierunku „3 Filary Wiedzy Holistycznej”.

Prowadzi wiele kursów i warsztatów dzieląc się swoją wiedzą i pomagając innym odnaleźć swoją drogę.

Jej priorytetem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, często żyjącemu w nieświadomości swych blokad. Pomaga rozmówcom pozbyć się złej karmy, złych zdarzeń i sprawić, że do ich życia wraca równowaga i radość. Według Iwony to właśnie radość jest najwyższą formą energii, gdyż to ona daje poczucie, że wszystko jest możliwe. Z sukcesem od lat wspiera kobiety w ich drodze bycia matką, żoną, tak, by zawsze pamiętały o tym, iż przede wszystkim są kobietą, dzięki czemu można prowadzić satysfakcjonujące życie i związek.

Turlej M. Iwona posiada dar postrzegania pozazmysłowego, dlatego jej pomoc i analiza są zgodne i prawdziwe zawsze, gdy jest potrzeba odczytać istotę problemu i dać  Tobie najlepsze rozwiązanie, którego wprowadzenie w życie, zależy Tylko od Ciebie. 

Podczas targów zapraszamy do indywidualnego spotkania z Iwoną (stoisko nr 13) oraz na niezwykle ciekawe prelekcje z tak wyjątkowym prelegentem.

SOBOTA godz. 13:00 i NIEDZIELA godz. 16:00 tu👉 HARMONOGRAM

Targi Ezoteryczne – Aula NOT – ul. Piłsudskiego 74, WROCŁAW – strefa wykładów – sala kinowa