Poznaj i odmień siebie  wraz z Joanną Grudniok i przestrzenią Energy Numbers Yoga - Targi Ezoteryczne

Aktualności

6
kwi

Poznaj i odmień siebie  wraz z Joanną Grudniok i przestrzenią Energy Numbers Yoga

Zapraszam Cię serdecznie do mojej  przestrzeni Energy Numbers Yoga , która powstała z myślą o Tobie; z myślą o tym abyś jeszcze bardziej poznał/a siebie i odmienił/a swoje codzienne życie. Opierając wszystko o swoją historie idę w mojej przestrzeni z tym co praktykuje na co dzień w swoim życiu, ponieważ wiem jak wielką transformację można przejść dzięki zagłębieniu się w siebie. Każdy element przychodził do mnie po kolei. Praca z energią przyszła do mnie już bardzo dawno temu gdzie byłam osobą korzystającą z sesji u innych a teraz stoję po tej 2 stronie 😀 Od klienta, przez naukę, warsztaty, praktykę doszłam do prowadzenia sesji indywidualnych, szkoleń i kursów zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Na początek pojawiła się Joga Kundalini – najbardziej duchowa odmiana jogi, która niezmiernie mnie wyciszyła, zmieniła poglądy na życie i przygotowała fundamenty do dalszego rozwoju. Dlatego tez z pasji do niej rozpoczęłam kurs nauczycielski i jeszcze w tym roku (jesienią) będę mogła pomóc wam stawiać pierwsze kroki z jogą Kundalini.

Następnie na mojej drodze pojawiły się Kroniki Akaszy które były dla mnie niezwykłym odkryciem i podzieliły moje życie na etap przed poznaniem Kronik i po. Niesamowite spotkanie ze swoimi Przewodnikami, Mistrzami i Nauczycielami, które pozwoliło mi zrozumieć do co działo się w moim życiu. Ogromne podniesienie swoich wibracji, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, oczyszczenie z lęków, blokad i obciążeń, poznanie wzorców podświadomości, wyciszenie, informacje o poprzednich wcieleniach, indywidualne afirmacje od moich Przewodników pozwoliły mi odkryć swoje życie na nowo. Po prostu ruszyłam z miejsca. Przestrzeń Kronik Akaszy jest absolutnie niezwykła i właśnie  tym pragnę się z wami podzielić podczas mojego wykładu w niedzielę 23.04.2023 o godzinie 11.00 w strefie wykładów.

Kolejnym etapem moich działań stała się Numerologia która mnie niesamowicie zafascynowała. To czego dowiedziałam się o sobie dzięki swoim liczbom przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Poznałam swój olbrzymi potencjał wynikający nie tylko z daty urodzenia ale także moich imion i nazwisk. Ogromnie transformujące było zobaczenie jak mogą wpływać na mnie karmy i negatywne działania różnych cyfr. Utwierdziłam się w tym że nie bez powodu moja dusza wybrała ten dzień urodzenia, ten ród, mam takiego męża i dzieci. Numerologia wsparła także moją firmę – odpowiednia wibracja nazwy, dzień otwarcia itd.

W międzyczasie dołączyła do mnie przecudowna Energia Reiki I i II stopnia oraz Mistrzostwo Reiki Kundalini Millenium. Energia która pomaga mi każdego dnia, stabilizuje emocje, regeneruje organizm, stymuluje procesy samo leczenia, niezwykle wycisza. Nie tylko i ale tez mojej rodzinie pozwala na uczucie uspokojenia, zmniejszenia stresu i napięcia, łagodzenie bólu ciała, wspomaga sen i przechodzenie przez trudniejsze etapy w życiu.

W tym roku poszerzyłam swój warsztat o wspomaganie połączenia swojej duszy i swojego ciała na jeszcze wyższym poziomie czyli metodę Soul Body Fusion® oraz o Totalnie Niezwykłe Uzdrawianie z Aniołami,  które od zawsze były w moim życiu a dzięki sesji uzdrawiania mogłam się z nimi skomunikować, poznać odpowiedzi na swoje pytania a przede wszystkim poczuć działanie tej potężnej świetlistej archanielskiej energii, która od razu przyniosła mi ulgę. Od początku pracowałam z kartami anielskimi z którymi czuje niesamowite połączenie.

Zapraszam na stoisko nr 17  we Wrocławiu do zapoznania się z moją specjalną oferta podczas Targów: Odczytu Kronik Akaszy, Numerologii, Reiki, Uzdrawiania Anielskiego i Soul Body Fusion oraz skorzystania na miejscu promocyjnej oferty  rozkładu kart anielskich pt „Droga twojej Duszy”

Dla sprawniejszej komunikacji z Wami tworzę teraz swoją nową przestrzeń na Facebooku Energy Numbers Yoga, a pod koniec kwietnia będę mogła Cię powitać na mojej stronie www.energynumbersyogga.com

Z serca dla serca Joanna Grudniok

Energoterapeuta, Konsultant i Nauczyciel Odczytu z Kronik Akaszy , Numerolog, Mistrz Reiki Kundalini Millenium, Zaawansowany praktyk Reiki I i II Stopnia, Praktyk: Anielskiego Uzdrawiania, Soul Body Fusion®, Jogi Kundalini oraz rozkładu Kart Anielskich.