17:30 - SOBOTA- JAK INTERPRETOWAĆ UKRYTE SYMBOLE W ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM – DZIEDZICTWO ISTNIENIA – Marcin Piwko – Neonumerologia – STREFA WYKADÓW - Targi Ezoteryczne

Aktualności

11
kwi

17:30 – SOBOTA- JAK INTERPRETOWAĆ UKRYTE SYMBOLE W ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM – DZIEDZICTWO ISTNIENIA – Marcin Piwko – Neonumerologia – STREFA WYKADÓW

Nazywam się Marcin Piwko, jestem naukowcem i badaczem praw uniwersalnych. Mój główny projekt to NeoNumerologia, którego celem jest ukazanie żywej nauki w ruchu. Założeniem tego projektu jest zataczanie coraz szerszych kręgów, odkrywanie niezbadanych obszarów tej dziedziny samopoznania. Dlatego nazywam ten nurt – Numerologia Ewolucyjna.
Numerologia jest niczym pomost, łączący nas pomiędzy światem materialnym i niematerialnym. Zaś sam czytający staje się przewodnikiem, dzięki któremu możemy otworzyć kolejne poziomy poznania siebie – skąd pochodzę i dokąd zmierzam?
Praca z numerologią uwrażliwia nas na poszczególne etapy nauki życiowej, do których m.in należy wyciąganie wniosków z poszczególnych wydarzeń oraz bilansowanie tych doświadczeń. Dzięki numerologii możemy poznać w jakim cyklu obecnie się znajdujemy, oraz precyzyjnie ustalić nad czym warto się pochylić, aby te cykle skutecznie przejść.
Interpretacja numerologii łagodnie budzi zamrożone lęki i podsyca wolę samodoskonalenia. To sztuka harmonizowania się ze swoim duchowym potencjałem.


Odkryłem w dacie urodzenia dotąd nieznane sfery, które odsłaniają przed nami kolejne wglądy dotyczące wielowymiarowej struktury człowieka. Ponadto posługuje się numerologiczną mapą świadomości, którą nazywam drzewem życia. Mój diagram swobodnie można syntezować ze skalą świadomości wg Hawkinsa. Diagram, którym się posługuje ukazuje ład i porządek poszczególnych wibracji, które dotychczas były rozproszone.
W swojej pracy skupiam się na przeliczaniu daty urodzenia wraz z godziną, co powoduje, że pracujemy na pełnym i kompletnym wzorcu, z którego można wyczytać bardzo precyzyjnie nasze dary i talenty.

Nowe sfery jakie wyróżniam w dacie urodzenia to:

– Pełna liczba daru.
– Wibracja pełnego wieku szamańskiego ( 49 lat )
– Pełny wzór drogi życia – czyli czym jest krzyż wcielenia? Aspekt równoważący.
– Biblioteka emocji, biblioteka kreacji duszy, biblioteka rodu.

– Klucz wcielenia aspekt ujemny.
– Oraz wiele innych ciekawostek.
– Kanał ojca i kanał matki – czym jest tzw. stała? 
– Oraz wiele innych ciekawostek.

Moją pracę dedykuje lotnej i holistycznej interpretacji wielowymiarowej struktury daty urodzenia.

Zapraszam na wykład i stoisko nr 65

Marcin Piwko – Neonumerologia