Edyta Kozioł - Szeptunka, Mistrz bioenergoterapii zaprasza na prelekcję m.in. o Magii Ludowej /Słowiańskiej o sposobach Uzdrawiania, o Magii Oczyszczającej oraz o sposobach na ochronę siebie, rodziny i domostwa - sobota godz.15:30 - Targi Ezoteryczne

Aktualności

11
kwi

Edyta Kozioł – Szeptunka, Mistrz bioenergoterapii zaprasza na prelekcję m.in. o Magii Ludowej /Słowiańskiej o sposobach Uzdrawiania, o Magii Oczyszczającej oraz o sposobach na ochronę siebie, rodziny i domostwa – sobota godz.15:30

Kochani!

Mam niezmierną przyjemność  już w sobotę i niedzielę 22-23 kwietnia na targach Ezoterycznych  we Wrocławiu przenieść Was do swojego świata, pełnego magii w samej w sobie. Dodatkowo w sobotę  22.04 o godz. 15:30 przeprowadzę dla Was prelekcję i poopowiadam o Magii Ludowej /Słowiańskiej o sposobach Uzdrawiania, o Magii Oczyszczającej oraz o sposobach na ochronę siebie, rodziny i domostwa.

A teraz coś o sobie…
Nazywam się Edyta Kozioł jestem  mistrzem bioenergoterapii i zajmuję się chińska medycyna naturalną od 20 lat(stawiam  bańki , stosuję masaż gua sha, moksę ,pijawki, akupunkturę, akupresurę, świecuję uszy, leczę również ziołami…ale przede wszystkim całą sobą jestem Szeptunką co wiąże się u mnie z siłą wrodzoną, która  pojawia się zawsze w tych rodach, gdzie od wielu pokoleń praktykowano magię.
Jako dziecko przejęłam moc po przodkach, po mamie i babci Szeptunce. Zdejmuję wszystkie  ,,chory magiczne,, uroki, przekleństwa, przelęki, przestrachy, uzdrawiam kołtuny, róże, zawiania, zajmuje się obszerną magią rodziny, miłosną, ochronną, magią oczyszczającą, oczyszczam domy, przestrzenie w pracy, ale również jasnowidze i pracuję kartami.

Mieszkam na Lubelszczyźnie gdzie stworzyłam siedlisko w którym tak naprawdę zatrzymał się czas. Stworzyłam tu miejsce gdzie przyjmuję swoich pacjentów i uczę magii ludowej, przyjmując przyjaciół i Tworzę cuda.


W dniach 22 i 23 na targach we Wrocławiu będę przeprowadzała indywidualne sesje oczyszczające przy stanowisku nr 39. Tam też będą do sprzedaży moje „dzieła”, które tworzę specjalnie na życzenie swoich pacjentów .

Dla Was Kochani również przygotowałam  do sprzedaży motanki ochronne oraz zadanice, z których dochód chciałam przeznaczyć na dokończenie swojej  suszarni do ziół. Przygotowałam również przepiękne świece ochronne sojowe, które można nabyć oraz mieszanki ziół oczyszczających do spalania.
Na moim stanowisku będzie można zakupić świece cerkiewne, zestawy świec odwrotnego działania, wodę święconą, sól herbatki i zioła do picia.

DO ZOBACZENIA!

FB Bioterapia Słowna Szepty