Zapraszamy na koncert relaksacyjny Tomasza Torresa - Strefa Wykładów - niedziela- godz.12:00 i 17:00 - Targi Ezoteryczne

Aktualności

11
kwi

Zapraszamy na koncert relaksacyjny Tomasza Torresa – Strefa Wykładów – niedziela- godz.12:00 i 17:00

Tomasz Torres – absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym. Muzyk z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej, uznany perkusista sesyjny, współzałożyciel zespołu Afromental, na stałe grający m. in. w zespole Urszuli Dudziak czy Sławka Uniatowskiego.

Swoje wieloletnie doświadczenie i wykształcenie muzyczne wykorzystuje od niedawna do swojej nowej pasji, jaką są koncerty relaksacyjne z wykorzystaniem handpanów, a także tzw. „kąpiele w dźwiękach” czyli koncerty na instrumentach ścisle związanymi z medytacja, jogą, śpiewaniem mantr. Są to zarówno misy kryształowe, tybetańskie, ale też dzwoneczki koshi, czy hinduski shruti box. Niebawem skład instrumentalny poszerzy się również o bardzo wyjątkowy gong.

Koncerty handpanowe to wspaniała okazja, żeby dać sobie chwilę na zatrzymanie codziennego biegu, zamknąć na chwilę oczy, rozmarzyć się, wsłuchać w ich wyjątkowo kojące brzmienie. Tomek znany jest ze swojego bardzo melodycznego i muzycznego podejścia do tego instrumentu. Podczas koncertu będzie można wysłuchać oryginalnych kompozycji Tomka, które znajdą się na jego nadchodzącej płycie zatytułowanej „Sonic Energy”. Już teraz można wysłuchać w serwisach streamingowych kilku premierowych utworów na serwisach streamingowych (https://open.spotify.com/artist/23L0CzYMuf5yUd0Pgzq8g4?si=i1q8f9sFR2u1rn1uCWR6GQ).

Na Targach Ezoterycznych Tomek wystąpi solo, ale na co dzień zajmuje się graniem handpanowych koncertów oraz kąpieli dźwiękowych wraz ze swoją małżonką Pauliną Łaba-Torres. Razem tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również na scenie. Paulina jest utalentowaną aktorką musicalową i dubbingową, wokalistką, autorką tekstów. To wyjątkowe połączenie między Pauliną i Tomkiem rezonuje zawsze podczas koncertów na żywo, podczas których prezentują zarówno swoje autorskie utwory, jak i znane światowe piosenki.

Na koncert zapraszamy w niedzielę 23.04.2023 – Strefa Chillout – godz. 12:00 i godz.17:00

KUP BILET na dwudniowe Targi Ezoteryczne – Ciało/Umysł/Dusza/ Medycyna Naturalna 22-23 Kwietnia 2023 – Aula NOT -Wrocław

Serdecznie zapraszamy na kanały social mediowe Tomka, gdzie można zaznajomić się z jego twórczością:

INSTAGRAM: www.instagram.com/tomektorres

YOUTUBE: Tomek Torres Music

FACEBOOK: Tomasz Torres (Oficjalna strona)