O Targach - Targi Ezoteryczne

O Targach

Weź udział w Festiwalu Zdrowia, Ciała, Umysłu i Dusz

 TARGI EZOTERYCZNE 

Targi Ezoteryczne to impreza wystawiennicza poświęcona holistycznemu podejściu do życia, zdrowia i dobremu samopoczuciu. Niezależnie od tego czy szukasz informacji, inspiracji, wewnętrznego spokoju, stymulacji umysłowej, czy po prostu jesteś ciekawy tego, co tam będzie – Targi Ezoteryczne zapraszają Cię  do zrewitalizowania ciała, pobudzenia umysłu i rozpieszczania duszy.

Otrzymasz pełen pakiet informacji na temat zdrowia, równowagi psychicznej, czy też szczęśliwszego stylu życia. Mamy doskonały wybór wystawców lokalnych, krajowych oraz serię inspirujących warsztatów.

Zdrowie

Ekologiczna żywność, organiczne zioła, terapie zdrowotne; niekonwencjonalne, holistyczne, odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, masaże, wróżby, suplementy…

Ciało

Przeżyj metafizyczne chwile z duchowymi przewodnikami z m.in.; coachami, dietetykami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, mediami, wróżami, tarocistami,  bioenergoterapeutami, radiestetami, znawcami Feng Shui, nauczycielami Yogi. Reiki…

Umysł i Dusza

Zobacz, wypróbuj i kup wyjątkowe produkty i prezenty; w tym m.in. biżuterię, kosmetyki, kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, ubrania, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele więcej!

Obudź w sobie Szósty Zmysł

poprzez info – rozrywkę i rozkosz pozostałych pięciu zmysłów. Od pysznego smaku zdrowych dań wegetariańskich i wegańskich, po dotyk masażu leczniczego; od słuchania muzyki na żywo, mantr i kąpieli uzdrawiających dźwiękiem do zapachu aromaterapii i olejków eterycznych.

Ucz się

i zdobywaj wiedzę od profesjonalnych wystawców. Spróbuj odprężyć swoje ciało i umysł np. w bezpłatnej sesji medytacyjnej i skosztuj pysznych, zdrowych potraw!

W naszej własnej świadomości

wierzymy, że jesteśmy bardziej podobni niż różni, i że wspierając holistyczne podejście do życie i pełną pozytywnej energii społeczność – intuicyjnie walczymy o lepszą przyszłość dla naszej planety i dążymy do globalnej jedności.

Pozwól nam pokazać to wszystko w dwa inspirujące dni !!!

WARSZAWA 25-26 MARZEC 2023

WROCŁAW 22-23 KWIECIEŃ 2023

TARGI EZOTERYCZNE TO ODPOWIEDŹ…

…na poszukiwania tysięcy osób pragnących żyć w pozytywnej energii, równowadze psychofizycznej, harmonii i ogólnym dobrym samopoczuciu.

TARGI EZOTERYCZNE MAJĄ CEL

Obiecują wciągające i inspirujące doświadczenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Udowadniają, że w polskiej branży ezoterycznej dzieje się wiele. TARGI EZOTERYCZNE odkrywają nowe możliwości związane ze zdrowiem oraz Ciałem, Umysłem i Duchem.

TARGI EZOTERYCZNE SĄ DLA WSZYSTKICH!

…którym nie jest obojętny rozwój duchowy oraz zdrowie, ciało i umysł. Targi Ezoteryczne są okazją do wyjścia poza to, co znamy i zbadania nowych podejść do życia, zdrowia i szczęścia – obiecujemy, że nie będzie nudno.

Na Targach Ezoterycznych

nie chodzi o bycie alternatywnym, ale o bycie szczęśliwym, zdrowym, w równowadze z ciałem, umysłem i duchem.