„SZCZĘŚLIWA Z AJUREWDĄ” - WYJĄTKOWE PRELEKCJE Z ANNĄ NIEWIAROWSKĄ - Targi Ezoteryczne

„SZCZĘŚLIWA Z AJUREWDĄ” – WYJĄTKOWE PRELEKCJE Z ANNĄ NIEWIAROWSKĄ

„SZCZĘŚLIWA Z AJUREWDĄ” – WYJĄTKOWE PRELEKCJE Z ANNĄ NIEWIAROWSKĄ

Nazywam się Anna Niewiarowska przez 25 lat byłam kobietą korporacji – teraz jestem konsultantką Ajurwedy – moja marka to „Szczęśliwa z Ajurwedą”Moja przygoda z Ajurwedą zaczęła się od oczyszczania. To zmieniło moje życie, a właściwie zainspirowało mnie do zmiany w życiu. Teraz jestem w zupełnie innym miejscu i czuję się bardzo na miejscu.

Słowo Ajurweda pochodzi od sanskryckich słów Ajur życie i weda wiedza, czyli krótko wiedza o życiu. Pochodzi z Indii i ma 5000 lat. Czym dla mnie jest Ajurweda? Jest: medycyną naturalną, stylem życia, sposobem na zdrowie, mądrością natury, poznaniem siebie, sposobem na równowagę w ciele i umyśle, odkryciem prostoty życia, sposobem na poprawę jakości życia.

Często słyszę pytanie: dlaczego Ajurweda? Odpowiem tak: nadszedł czas kiedy potrzebowałam zmiany mego stylu życia, diety i ogólnie zmiany w życiu. Po 25 latach pracy w stresie, w biegu, w poczuciu braku czasu, bez dbałości o posiłki i sen oraz odpoczynek, mój organizm zaczął dawać sygnały, że jest zmęczony, obolały i ma już dość. Zaczęłam poszukiwać sposobu na pozbycie się zmęczenia, sztywności ciała oraz odwrócenia procesu starzenia się i wydarzyło się coś czego nie umiem wyjaśnić. Na moje potrzeby odpowiedziała Ajurweda. Dzięki Ajurwedzie oczyściłam ciało i umysł, ustawiłam dietę, zaczęłam odpoczywać i wysypiać się oraz przestałam płynąć pod prąd. Podążam za sobą i swoim rytmem. Nadal to robię – oczyszczam się, koryguję dietę w zależności od pory roku oraz moich indywidualnych potrzeb. Teraz pomagam Kobietom wyciągnąć z Ajurwedy esencję indywidualnie dobraną do nich.. Bo przecież każda z nas jest inna.

Podczas Targów zapraszam do spotkania i rozmów ze mną. Możesz wziąć również udział w konkursie. Wystarczy, że przyjdziesz do mnie, zostawisz swój adres email, polubisz Szczęśliwa z Ajurwedą na FB lub IG. Odbędą się dwa losowania w sobotę i niedzielę. godziny bedą podane na stoisku. Do wygrania – godzinna konsultacja ajurwedyjska, herbatki ajurwedyjskie oraz naturalne świece do masażu. Zapraszam również na test poziomu toksyn w organizmie. Poza tym wiele innych, ajurwedyjskich atrakcji – czekam na Was na stoisku nr 50.

Miło mi będzie jeżeli weźmiesz udział w mojej prelekcji –  sala wykładowa PGE Narodowego.

Sobota 16:00 – Koncepcja 5 żywiołów w Ajurwedzie

Najpierw uświadom sobie, że wszystko składa się z 5 żywiołów: woda, powietrze, ziemia, ogień, przestrzeń. A także Ty, ja i inni ludzie oraz wszystko co nas otacza. Teraz wyobraź sobie, że możesz ajurwedyjską koncepcję 5 żywiołów wykorzystać do wsparcia swego zdrowia.

Jeżeli poznasz moc żywiołów, to będziesz mogła wykorzystać wsparcie natury w utrzymaniu zdrowia. Żywioły mogą wspierać Ciebie na co dzień oraz doraźnie mogą pomóc Tobie w oczyszczeniu i pozbyciu tego czego nie potrzebujesz.