AROMATARIUS - olejki eteryczne klasy terapeutycznej - Targi Ezoteryczne

AROMATARIUS – olejki eteryczne klasy terapeutycznej

AROMATARIUS – olejki eteryczne klasy terapeutycznej

Informacje

Jestem naturoterapeutą, aromaterapeutą, zajmuję się ziołolecznictwem, biorezonansem, ustawieniami wg. Berta Hellingera oraz psychobiologią. We wszystkich tych dziedzinach kształciłam się w Belgii i w Polsce (posiadam stosowne dyplomy i certyfikaty).

W trakcie targów zaprezentujemy olejki eteryczne, domowe aparaty bioreozonansowe zapper pro oraz aparat biorezonansowy NLS Metatron. System diagnostyki nieliniowej NLS to jeden z najbardziej wysoko rozwiniętych, nowoczesnych technologii  medycznych, oparty na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywych. NLS daje możliwość otrzymania najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych objawach zachorowań  również onkologicznych, co nie jest możliwe przy zastosowaniu jakichkolwiek innych metod badań takich jak: USG, rentgen, tomografia komputerowa. Na naszym stoisku będzie można dokonać krótkich analiz tym unikalnym aparatem. Dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy 10% RABAT na wszystkie produkty będące w sprzedaży podczas targów – zapraszamy – strefa wystawiennicza – stoisko nr 68.

Zapraszam również w na mój wykład „Wprowadzenie do aromaterapii”, w którym opowiem o podstawach tej dziedziny, o tym o czym należy bezwzględnie pamiętać i jakie należy zachować podstawowe zasady w czasie stosowania olejków eterycznych. Przedstawię i o mówię kilka najczęściej stosowanych olejków eterycznych. Sala wykładowa PGE Narodowego – sobota godz. 14:30- Bogusława Groszek

Strona www.aromatarius.pl , FB Aromatarius.pl 

All sessions by AROMATARIUS – olejki eteryczne klasy terapeutycznej