Ametyst Studio - Targi Ezoteryczne

Ametyst Studio

Ametyst Studio

Informacje

Nazywam się Agata Marglewska, a marka „Ametyst Studio” powstała w wyniku mojego wewnętrznego rozwoju. Jestem jubilerką i certyfikowanym instruktorem hatha jogi. Cały czas pracuję nad swoim rozwojem osobistym oraz pogłębianiem moich umiejętności jubilerskich.

Z tego połączenia powstało studio oferujące przede wszystkim biżuterię autorską – dzieło moich rąk, w której zamykam pozytywną energię, ale i surowe minerały, naturalne kadzidła, ceramiczne podkładki pod nie, świece intencyjne z wosku pszczelego i wiele innych dóbr doprawionych odrobiną magii oraz nutką ezoteryki.

Moja marka wyrosła na doświadczeniu, które zdobyłam pracując z Tatą i Siostrą. Sztuki jubilerskiej uczyłam się od mojego Taty. Pamiętam z dzieciństwa, jak wracał z giełd minerałów, a ja zafascynowana oglądałam te wszystkie piękne kamienie. Od dziecka też fascynował mnie świat magii, wróżek, czarodziejek i baśni.

Tworzenie biżuterii to nie tylko moja praca i pasja, ale przede wszystkim jest to moja misja tutaj na Ziemi. Chcę, żebyście dzięki moim produktom odnaleźli w swoim życiu to, czego potrzebujecie.

facebook.com/AmetystStudio

ametyst_studio