Beata Bielecka Barwy Duszy - Targi Ezoteryczne

Beata Bielecka Barwy Duszy

Beata Bielecka Barwy Duszy

Informacje

Zapraszam Cię w podróż w najpiękniejszych barwach Duszy.

Twoja wibracja nie jest sumą Twoich myśli, ale sumą jakości wyborów, które podejmujesz każdego dnia. Wejście w sojusz z własną Duszą wymaga odwagi.

Pracuję holistycznie tak, by Ciało, Umysł i Dusza były w harmonii.

Pomagam uwolnić się od programów, wzorców, schematów i tego co nie służy, szukając pierwotnej przyczyny, która prowadzi w nasze osobiste, rodowe, wcieleniowe i karmiczne warstwy informacyjne

Pracuję różnymi metodami, dobierając je indywidualnie (m.in. uzdrawianie karmy, praca z podświadomością, 22 Iskry życia, oczyszczanie osób, miejsc, przestrzeni, odprowadzanie Dusz, Access bars, Reiki)

Maluję energetyczne mandale intuicyjne, z intencją. Ich tworzenie to proces, to transformacja na wielu poziomach, tutaj niczego nie da się zaplanować. Tutaj zdaje się na prowadzenie Duszy i podążam głosem Intuicji, który jest najlepszym doradcą. Mandala  – jest początek, ale nie ma końca, bo kiedy jest już u swojego właściciela jej energia płynie.

Mandala ożywiona symbolami, wypełniona energią miłości, ubrana w żywe i przenikające barwy głęboko rejestruje się w podświadomości wpływając na to co ma wzbogacić

Nie jestem uzdrowicielem, Ja tylko wskazuje Ci kierunek w drodze do siebie

Wszystko jest w Tobie, bo TY jesteś wszystkim, jesteś Światłem, a jedyne co musisz to zobaczyć siebie z poziomu serca.

Zapraszam na stoisko 31 poziom 1