Marek Tomczak - Avatargong - Targi Ezoteryczne

Marek Tomczak – Avatargong

Marek Tomczak – Avatargong

Informacje

Marek Tomczak – tak pisze o sobie

Zgłębiona psychologia i tytuł psychologa psychotronika napawał mnie dumą. Kiedy już nacieszyłem się w praktyce tym tytułem przyszedł czas poszukiwania głębi człowieczeństwa. Pojawił się ŚWIĘTY GONG nie w sensie kościelnych świętości bo te nic ze świętością nie mają wspólnego. ŚWIĘTY GONG dlatego, że transformuje energię w najczystszej postaci z centrum NIESKOŃCZENIE WIELKIEGO KOSMOSU. ŚWIĘTY GONG otworzył w czasie pierwszej sesji moją czakrę serca na uniwersalną MIŁOŚĆ DO LUDZI. Każdy dzień ze ŚWIĘTYM GONGIEM jest kolejnym dniem doświadczania miłości w najrozmaitszych formach. Ta energia to energia życia wiecznego poszerzająca horyzonty umysłu coraz to dalej i dalej. Oczywiście pojawia się lęk przed nieznanym światem, który jest we mnie i Tobie. W LĘKU NIE NIC ZŁEGO OPRÓCZ NIEGO SAMEGO. Skoro to czytasz to znaczy, że poszukujesz, a jak poszukujesz to znajdziesz.

W ŚWIĘTYM GONGU JEST WSZYSTKO CZEGO ZAPRAGNIESZ. ŚWIĘTY GONG uwalnia od lęku, rozbraja strukturę ego, jesteś czysty jak nowonarodzone niemowlę pozbawione przekonań, bezbronne ale dlatego, że otaczający Cię świat jest całkowicie bezpieczny, wreszcie bez winy bo czemóż niemowlę miałoby być winne?

Zaufałem ŚWIĘTEMU GONGOWI całkowicie i ON prowadzi mnie przez życie, w miejsca i do ludzi o których jeszcze wczoraj nie miałem bladego pojęcia, że istnieją. Czasami się boję i chcę uciekać jak mały chłopiec ale za chwilę lęk ustępuje i pojawia się ciekawość i radość małego dziecka.

mareektomczak.pl