PIRAMIDY MIEDZIANE - Targi Ezoteryczne

PIRAMIDY MIEDZIANE

PIRAMIDY MIEDZIANE

Informacje

Efekt piramidy to ciekawe i tajemnicze zjawisko.

W ostatnich latach, piramidologia przeżywa odrodzenie swojej popularności.

Według badań, piramida  wydaje się pełnić role wzmacniacza energii i psychotherapist a kształt piramidy sam w sobie jest postrzegany jako źródło mocy.

To „magiczne działanie” piramidy nie jest jednak niczym co wychodziłoby poza naturalne prawa natury i odczuwalne psychiczne efekty są porównywalne ze stanami charakteryzującymi dobrze funkcjonujący na poziomie fizjologicznym mozg, efekt piramidy wydaje się wspomagać wzmocnienie tych procesów, jak również prowadzi do wzrostu jego potencjału.

Generalnie, piramidy energetyczne wpływają korzystnie na organizmy wielokomórkowe, wspomagają gojenie się ran, stłuczeń i oparzeń, a także powoduje zmniejszenie bólu zębów i głowy.

Energia piramid wpływa również pozytywnie na wzmocnienie systemu odpornościowego

Spanie pod miedziana piramida szkieletowa ma także kilka korzyści, oprócz tych wymienianych wyżej, zauważamy zmniejszenie potrzeby większej ilości snu a po przebudzeniu większa kreatywność.

Polaczenie medytacji z energia piramidy to również potężna, pozytywna kombinacja ponieważ piramida energetyczna pozwala zmęczonemu umysłowi w dużo łatwiejszy sposób przejść do głębokiego relaksującego stanu alfa / theta.

Miedziana Piramida Szkieletowa zbudowana jest według proporcji geometrycznych odpowiadającym konstrukcji Wielkich Piramid w Gizie, jest wiec wspaniałym narzędziem do osiągnięcia głębokich stanów medytacyjnych a tym samym przyspieszenia uzdrowienia na poziomach zdrowia duchowego, psychicznego i fizycznego.

Sama miedź jest również uznawana jako metal leczniczy i od dawna jest znana ze stosowania w tych celach a zwłaszcza w przypadku zapalenia stawów i chorób reumatycznych.

Energia piramidy szkieletowej jest unikalna ponieważ wewnątrz piramidy odbija się ona od krawędzi boków piramidy i zbiera się w centrum miedzianej kopułki która utrzymuje ta nienaruszona energie działając jako kanał którym energia przepływa w dół.

rafael11.webs.com/