"Szczęśliwa z Ajurwedą" - Anna Niewiarowska - Targi Ezoteryczne

„Szczęśliwa z Ajurwedą” – Anna Niewiarowska

„Szczęśliwa z Ajurwedą” – Anna Niewiarowska

Informacje

Nazywam się Anna Niewiarowska przez 25 lat byłam kobietą korporacji teraz jestem konsultantką Ajurwedy. Moja marka to „Szczęśliwa z Ajurwedą”. Słowo Ajurweda pochodzi od sanskryckich słów Ajur życie i weda wiedza, czyli krótko wiedza o życiu. Pochodzi z Indii i ma 5000 lat. Czym dla mnie jest Ajurweda? Jest: medycyną naturalną, stylem życia, sposobem na zdrowie, mądrością natury, poznaniem siebie, sposobem na równowagę w ciele i umyśle, odkryciem prostoty życia, sposobem na poprawę jakości życia. Pracuję głównie z kobietami. Zapraszam na indywidualne konsultacje warsztaty weekendowe i tygodniowe oraz spotkania w Warszawie. Jestem Przewodniczką Kobiet w powrocie do zdrowia i szczęścia, propagatorką ajurwedyjskiego oczyszczania w domu https://szczesliwazajurweda.pl/oferta/oczyszczanie i poza domem, które według mnie jest początkiem wszystkich zmian oraz Kobietą trzymającą Kręgi Kobiet. Jestem organizatorką Wiosennych i Jesiennych warsztatów oczyszczania z Ajurwedą https://szczesliwazajurweda.pl/warsztaty/warsztaty-wiosenne-oczyszczanie-z-ajurweda-dla-kobiet/  oraz autorką i organizatorką warsztatów Kobieta 5 żywiołów. A także pasjonatką życia w zgodzie z naturą i wielbicielką dobrego samopoczucia. Swoim życiem inspiruję i motywuję Kobiety do zmiany stylu życia i powrotu do naturalnych ustawień. Łączę mądrość Ajurwedy z własnym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Pomagam z Ajurwedy wyciągnąć esencję dobraną indywidualnie do Ciebie. www.szczesliwazajurweda.pl

Podczas Targów zapraszam do spotkania i rozmów ze mną. Możesz wziąć również udział w konkursie. Wystarczy, że przyjdziesz do mnie, zostawisz swój adres email, polubisz Szczęśliwa z Ajurwedą na FB lub IG. Odbędą się dwa losowania w sobotę i niedzielę. godziny będą podane na stoisku. Do wygraniagodzinna konsultacja ajurwedyjska, herbatki ajurwedyjskie oraz naturalne ręcznie robione świece do masażu. Zapraszam również na test poziomu toksyn w organizmie. Poza tym wiele innych, ajurwedyjskich atrakcji – czekam na Was na stoisku nr 41 piętro II.

Miło mi będzie jeżeli weźmiesz udział w mojej prelekcji –  Strefa Wykładów – 2 piętro

Sobota godz. 16:00 –  Ajurweda na co dzień – 5 kroków do szczęścia

Podczas spotkania dowiesz się co to jest dosza i po co Tobie ta znajomość, opowiem jak wygląda konsultacja ajurwedyjska oraz czy Ajurweda jest dla każdego. Następnie przedstawię 5 nawyków, od których można zacząć polepszać swoje samopoczucie. 5 rzeczy, które możesz zacząć wprowadzać już od dziś.

Niedziela godz. 14:30 – Co oczyszczanie według Ajurwedy może dać Tobie

Proces oczyszczania to przywracanie równowagi organizmowi poprzez uwalnianie nagromadzonych toksyn w ciele i umyśle. Przełom pór roku to idealny czas na przywrócenie równowagi. Ajurweda zaleca oczyszczanie organizmu dwa razy do roku, a najlepszy czas to właśnie wiosna i jesień. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i interesuje Ciebie temat oczyszczania, to zapraszam na spotkanie, na którym dowiesz się na czym polega ajurwedyjskie oczyszczanie, jak wygląda proces oczyszczania, jakich efektów możesz się spodziewać.

FB https://www.facebook.com/konsultacjeajurewdyjskie      IG https://www.instagram.com/szczesliwa_z_ajurweda/