UZDROWICIEL AGATA KNIEĆ - Targi Ezoteryczne

UZDROWICIEL AGATA KNIEĆ

UZDROWICIEL AGATA KNIEĆ

Informacje

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mnie – UZDROWICIEL Agata Knieć – na stoisku nr 35 piętro 1 i skorzystania z porad dotyczących zdrowia ciała i ducha, zdrowego stylu życia oraz zabiegów: konchowanie uszu, odczyt stanu zdrowia z receptorów dłoni, zabieg energetyczny.

Nazywam się Agata Knieć. Jestem Uzdrowicielem. Zajmuję się medycyną naturalną, bioenergoterapią, ziołolecznictwem, numerologią, refleksologią, koloroterapią. Swoimi działaniami doprowadzam do odzyskania utraconego zdrowia w
sposób naturalny, bez leków i dla każdego indywidualny. Zabiegami energetycznymi uruchamiam oczyszczanie, samoleczenie i samouzdrawianie organizmu. Wzmacniam system odpornościowy i polaryzuję komórki w organizmie. Prowadzę i pomagam w rozwoju duchowym. Pokazuję jak zmienić swoje życie, żeby wyzdrowieć i czuć się dobrze. Zajmuję się uzdrawianiem ludzi i zwierząt oraz oczyszczaniem z negatywnych energii wszelkich budynków: domów, mieszkań, działek, firm, biur oraz hoteli. Działam energią bezpośrednio i na odległość. Zapewniam, że uzdrawianie na odległość jest tak samo skuteczne jak bezpośrednio. 

PRACA Z ENERGIĄ I DOŚWIADCZENIE NAUCZYŁY MNIE,  ŻE NA WSZYSTKIE PROBLEMY FIZYCZNE, PSYCHICZNE I DUCHOWE  JEST ROZWIĄZANIE. 

W JAKICH SYTUACJACH POMAGAM I JAKIE ZABIEGI WYKONUJĘ:

– Pełna ocena stanu zdrowia, ducha i aury

Konchowanie i świecowanie uszu (bezinwazyjnie i skutecznie) z zabiegiem energetycznym

– Pomoc w najtrudniejszych przypadkach

Odczyt z receptorów dłoni stanu narządów w organizmie

– Oczyszczanie i uzdrawianie relacji międzyludzkich, wsparcie w sprawach osobistych

– Dobór prawidłowego odżywiania dla każdego indywidualnie i doprowadzanie do wagi optymalnej

Agata Knieć  – Uzdrowiciel

FACEBOOK – https://www.facebook.com/uzdrowicielagatakniec

INSTAGRAM – https://www.instagram.com/agata.kniec.uzdrowiciel/